vCard (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด

en: Province
th: จังหวัด

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Telephone
th: โทรศัพท์
