vCard (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Country
is: Land

en: URL
is: vefslóð

en: Street
is: Gata

en: City
is: Borg

en: Province
is: Hérað

en: Family name
is: Fjölskyldunafn

en: Organization
is: Stofnun

en: Telephone
is: Sími
