vCard (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Country
fa: کشور

en: URL
fa: نشانی

en: City
fa: شهر

en: Province
fa: استان

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Organization
fa: سازمان
