vCard (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Street
vi: Đường

en: City
vi: Thành phố

en: Birthday
vi: Ngày sinh

en: Province
vi: Tỉnh

en: Profiles
vi: Hồ sơ

en: Given Name
vi: Tên

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Telephone
vi: Điện thoại
