vCard (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Country
ar: الدولة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Telephone
ar: هاتف
