vCard (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Country
el: Χώρα

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: City
el: Πόλη

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών
