vCard (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Country
id: Negara

en: Street
id: Jalan

en: City
id: Kota

en: Province
id: Provinsi

en: Profiles
id: Profil

en: Telephone
id: Telepon
