vCard (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Country
nl: Land

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Province
nl: Provincie

en: Profiles
nl: Profielen

en: Family name
nl: Achternaam

en: Organization
nl: Organisatie

en: Telephone
nl: Telefoon
