vCard (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Country
sk: Krajina

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Province
sk: Provincia

en: Profiles
sk: Profily

en: Family name
sk: Priezvisko

en: Organization
sk: Firma
