vCard (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Download
es: Descargar

en: Country
es: País

en: Display Settings
es: Opciones de presentación

en: Street
es: Calle

en: City
es: Ciudad

en: Birthday
es: Cumpleaños

en: Province
es: Provincia

en: Profiles
es: Perfiles

en: Given Name
es: Apellido

en: Family name
es: Apellido

en: Organization
es: Organización

en: Telephone
es: Teléfono

en: About the author
es: Sobre el autor
