vCard (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Country
eu: Herria

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Profiles
eu: Profilak

en: Organization
eu: Erakundea

en: Telephone
eu: Telefonoa
