vCard (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Country
uk: Країна

en: URL
uk: URL-адреса

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Street
uk: Вулиця

en: City
uk: Місто

en: Birthday
uk: Дата народження

en: Province
uk: Область

en: Profiles
uk: Профілі

en: Not available.
uk: Не доступне.

en: vCard
uk: Візитка vCard

en: Given Name
uk: Ім'я

en: Family name
uk: Прізвище

en: Organization
uk: Організація

en: Telephone
uk: Телефон

en: Postal
uk: Поштова

en: About the author
uk: Про автора
