vCard (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: Country
cs: Země

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Profiles
cs: Profily

en: Telephone
cs: Telefon
