VCard Field (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Country
fi: Maa

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Region
fi: Alue

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Invalid URL.
fi: Epäkelpo verkko-osoite.
