VCard Field (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Country
jv: Negara

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan
