VCard Field (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Country
pl: Państwo

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: Address
pl: Adres

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Organization
pl: Organizacja

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy odnośnik.

en: Address Type
pl: Typ adresu
