VCard Field (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Email
bn: ইমেইল
