VCard Field (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Country
ro: Ţară

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: Region
ro: Regiune

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Full Name
ro: Nume complet
