VCard Field (7.x-1.10) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Region
am: ክልል

en: Email
am: ኢሜይል
