VCard Field (7.x-1.10) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Link
ast: Enllaz

en: Default
ast: Predefiníu

en: Region
ast: Rexón

en: Email
ast: Corréu electrónicu
