VCard Field (7.x-1.10) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Country
cy: Gwlad

en: Link
cy: Dolen

en: Default
cy: Diofyn

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Fields
cy: Meysydd

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: City
cy: Tref
