VCard Field (7.x-1.10) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Region
sq: Sektori
