VCard Field (7.x-1.10) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Country
sr: Земља

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: Email
sr: Е-мејл адреса
