VCard Field (7.x-1.12) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Country
ca: País

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: Region
ca: Regió

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Fields
ca: Camps

en: Address
ca: Adreça

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Photo
ca: Foto

en: Organization
ca: Organització

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.
