VCard Field (7.x-1.12) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Country
cs: Země

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Email
cs: E-mail

en: Fields
cs: Pole

en: Address
cs: Adresa

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Postal Code
cs: PSČ
