VCard Field (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Country
lt: Šalis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: Region
lt: Sritis

en: Email
lt: El. paštas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Address
lt: Adresas

en: City
lt: Miestas

en: Postal Code
lt: Pašto kodas
