VCard Field (7.x-1.12) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Email
ne: ईमेल
