VCard Field (7.x-1.12) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Country
ur: ملک

en: Link
ur: ربط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ

en: Email
ur: ای میل
