VCard Field (7.x-1.13) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Country
eo: Lando

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Region
eo: Regiono

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: City
eo: Urbo
