VCard Field (7.x-1.13) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Country
ja: 国

en: Link
ja: リンク

en: Default
ja: デフォルト

en: Region
ja: リージョン

en: Email
ja: メール

en: Fields
ja: フィールド

en: Address
ja: 住所

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Photo
ja: 写真

en: Postal Code
ja: 郵便番号

en: Organization
ja: 会社
