VCard Field (7.x-1.13) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Country
tr: Ülke

en: Link
tr: Bağlantı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Region
tr: Bölge

en: Email
tr: E-posta

en: Fields
tr: Alanlar

en: Address
tr: Adres

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Phone Home
tr: Ev telefonu
