VCard Field (7.x-1.15) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Country
eu: Herria

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Region
eu: Atal

en: Email
eu: Eposta

en: Fields
eu: Eremuak

en: Address
eu: Helbidea

en: Photo
eu: Argazkia

en: Organization
eu: Erakundea
