VCard Field (7.x-1.15) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Country
nl: Land

en: Default
nl: Standaard

en: Region
nl: Gebied

en: Email
nl: E-mail

en: Fields
nl: Velden

en: Address
nl: Adres

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Photo
nl: Foto

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Organization
nl: Organisatie

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Work
nl: Werk

en: Invalid URL.
nl: Ongeldige URL
