VCard Field (7.x-1.15) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Country
uk: Країна

en: Link
uk: Посилання

en: Default
uk: Базово

en: Region
uk: Область

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Fields
uk: Поля

en: Address
uk: Адреса

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Photo
uk: Фото

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Organization
uk: Організація

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: Work
uk: Робота

en: Invalid URL.
uk: Хибний URL.

en: Address Type
uk: Тип адреси
