VCard Field (7.x-1.16) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Country
be: Краіна

en: Link
be: Спасылка

en: Default
be: Прадвызначана

en: Region
be: Рэгіён

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Fields
be: Палі
