VCard Field (7.x-1.16) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Title
es: Título

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Country
es: País

en: Link
es: Enlace

en: Default
es: Por defecto

en: Region
es: Región

en: Email
es: Correo electrónico

en: Fields
es: Campos

en: Address
es: Dirección

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Photo
es: Foto

en: Postal Code
es: Código postal

en: Organization
es: Organización

en: Full Name
es: Nombre completo

en: Middle Name
es: Segundo Nombre

en: Invalid URL.
es: URL Inválida
