VCard Field (7.x-1.16) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Link
ka: ბმული

en: Region
ka: რეგიონი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Fields
ka: ველები
