VCard Field (7.x-1.16) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Country
lv: Valsts

en: Link
lv: Saite

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Region
lv: Reģions

en: Email
lv: E-pasts

en: Fields
lv: Lauki

en: Address
lv: Adrese

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.
