VCard Field (7.x-1.16) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Suffix
oc: Sufix

en: Country
oc: País

en: Link
oc: Ligam

en: Default
oc: Per defaut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Fields
oc: Camps

en: Address
oc: Adreça

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Postal Code
oc: Còde Postal
