VCard Field (7.x-1.16) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Country
pt: País

en: Link
pt: Ligação

en: Default
pt: Por defeito

en: Region
pt: Região

en: Fields
pt: Campos

en: Address
pt: Morada

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: Photo
pt: Fotografia

en: Postal Code
pt: Código Postal

en: Organization
pt: Organização

en: Full Name
pt: Nome completo
