VCard Field (7.x-1.16) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: Region
sl: Regija
