VCard Field (7.x-1.16) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Country
sv: Land

en: Link
sv: Länk

en: Default
sv: Förvald

en: Email
sv: E-post

en: Fields
sv: Fält

en: Address
sv: Adress

en: City
sv: Stad

en: Photo
sv: Foto

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Organization
sv: Organisation
