VCard Field (7.x-1.16) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Country
vi: Quốc gia

en: Link
vi: Liên kết

en: Default
vi: Mặc định

en: Region
vi: Vùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Fields
vi: Các trường

en: Address
vi: Địa chỉ

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Photo
vi: Ảnh

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Full Name
vi: Tên đầy đủ

en: Work
vi: Việc làm

en: Invalid URL.
vi: Địa chỉ URL không hợp lệ

en: Address Type
vi: Loại địa chỉ
