VCard Field (7.x-1.17-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Country
gl: País

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Region
gl: Área

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Fields
gl: Campos

en: Address
gl: Enderezo
