VCard Field (7.x-1.17-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
