VCard Field (7.x-1.17-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Country
ta: நாடு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Region
ta: பகுதி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
