VCard Field (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Prefix
de: Präfix

en: Country
de: Land

en: Default
de: Standard

en: Email
de: E-Mail

en: Address
de: Adresse

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Postal Code
de: Postleitzahl

en: Organization
de: Organisation

en: Full Name
de: Vollständiger Name

en: Work
de: Arbeit

en: Invalid URL.
de: Ungültige URL.
