VCard Field (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Region
ku: ناوچە

en: Email
ku: ئیمێل
