VCard Field (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Country
mr: देश

en: Link
mr: दुवा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता
