VCard Field (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Country
sk: Krajina

en: Link
sk: Odkaz

en: Default
sk: Predvolené

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Organization
sk: Firma
